CENTRUM INTEGRACJI I EDUKACJI PROWADZONE DLA
KRAJOWEGO INSTYTUTU GOSPODARKI SENIORALNEJ

CENTRUM INTEGRACJI I EDUKACJI PROWADZONE DLA
KRAJOWEGO INSTYTUTU GOSPODARKI SENIORALNEJ

Materiał video z V Kongres Gospodarki Senioralnej

V Kongres Gospodarki Senioralnej odbył się w dniach 24-25 Listopada 2021, był dwudniowym wydarzeniem w formule hybrydowej.

Temat przewodni V Kongresu: Różnorodność wieku – dialog pokoleń – Poznaj światowe trendy silver economy.

Kongres to dwa dni debat eksperckich, w których w roli prelegentów  udział wzięli eksperci, praktycy oraz przedstawiciele środowiska senioralnego. Podczas pierwszego dnia rozmawialiśmy o srebrnym kliencie, drugi dzień został poświęcony tematowi rynku pracy. Rozmawialiśmy o tym  jak skutecznie komunikować się z pokoleniem 50+ i poruszyliśmy temat zarządzanie wiekiem.

Poznaliśmy światowe trendy w silver economy,  do wystąpień na Kongresie zostali  zaproszeni wybitni eksperci z Francji, Brazylii, Japonii i USA.

Nagrania z V Kongresu Gospodarki Senioralnej są dostępne na stronie wydarzenia: www.kongresgospodarkisenioralnej.pl

Aktualności
PnS

Międzypokoleniowy Jarmark i Korowód Kreatywności

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Jarmark i Korowód Kreatywności „Pora na Pogodnego Seniora”. Wydarzenie odbędzie się  1 października 2022 r.  w Warszawie. Plan wydarzenia: 12:00 start i oficjalne otwarcie wydarzenia na pl. Defilad 112:30 przemarsz ulicą Marszałkowską na plac Żelaznej Bramy13:30 start kiermaszu na placu Żelaznej Bramy13:30 – 15:30 występy formacji seniorskich

WIĘCEJ »

Ułatwienia czytelności