Serwis Adamed Expert – kompleksowe kompendium wiedzy dla pacjentów

Adamed Expert to bieżąca wiedza medyczna oraz merytoryczne treści opracowane przez wybitnych specjalistów swoich dziedzin medycznych. Serwis www.adamed.expert to wyjątkowe na rynku, pełne i wartościowe kompendium, skierowane zarówno do pacjentów oraz ich opiekunów, jak i przedstawicieli zawodów medycznych. 

Adamed Expert ekspercki serwis edukacyjny odnotował już rekordowe pół miliona użytkowników i prawie milion odsłon. Serwis, uruchomiony w czerwcu b.r. stał się kompendium wiedzy dla lekarzy, farmaceutów, a od września również dla pacjentów. W serwisie ukazało się ponad 1000 publikacji w postaci artykułów, wideo i podcastów.

Pacjenci często poszukują informacji dotyczących swojego stanu zdrowia lub profilaktyki. Czas pandemii uwidocznił jak wielkie znaczenie ma dostęp do rzetelnych, wiarygodnych informacji medycznych, jednocześnie zaprezentowanych w dostępny i przyjazny sposób. Dlatego zespół Adamed Expert, we współpracy z wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach, stworzył opartą o światowe standardy medyczne platformę edukacyjną z treściami dostosowanymi zarówno dla pacjentów, ich opiekunów, farmaceutów, jak i samych lekarzy. Platformę, która w kompleksowy i jasny sposób porusza zagadnienia interesujące pacjentów w Polsce.

 – Dobrze wiemy, jak istotna jest aktualna i sprawdzona wiedza, stąd też przy powstaniu tej platformy współpracowali z nami wybitni eksperci z różnych dziedzin medycyny. Mnogość informacji, ale też szerzące się fake newsy sprawiają, że znalezienie rzetelnych i sprawdzonych materiałów jest trudnością. Adamed chce umożliwić dostęp do wiarygodnej i aktualnej wiedzy medycznej wszystkim, którzy chcą lepiej zadbać o zdrowie swoje i najbliższych – mówi Sylwia Berdzik-Kalarus, Członek Zarządu Adamed Pharma S.A., Dyrektor ds. Operacji Komercyjnych i Rozwoju Biznesu.

Serwis Adamed Expert to aktualna i sprawdzona wiedza medyczna w jednym miejscu. Zakładka Pacjent widoczna jest już na stronie głównej serwisu i nie wymaga logowania. Zawarte treści są przedstawione w różnorodnej formie  –  można odnaleźć zarówno artykuły,  materiały wideo i podcasty – w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika. Tematem materiałów będą doniesienia medyczne z Polski i ze świata, sprawdzone naukowo informacje o chorobach i dolegliwościach, dietach, zdrowiu psychicznym, życiu intymnym, profilaktyce zdrowotnej czy badaniach lekarskich.

 Od wielu lat inicjujemy szereg programów dotyczących profilaktyki zdrowia. Zgodnie z hasłem Adamed dla Rodziny, nasze działania dedykujemy wszystkim pacjentom. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom poprzez organizowane w całej Polsce akcje profilaktyczne, badania, czy konsultacje. Platforma Adamed Expert była dla nas naturalnym krokiem, uzupełnieniem dotychczasowych działań. Wierzymy, że inwestycje w edukacje, przynoszą efekty w postaci zaufania społecznego oraz większej świadomości zdrowotnej wśród pacjentów – dodaje Katarzyna Dubno, Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia Adamed Pharma S.A.

Adamed Pharma od lat wspiera zdrowie całych pokoleń szczególnie troszcząc się o rodziny i ich bezpieczeństwo zdrowotne. Poszerzenie treści dostępnych na platformie Adamed Expert o materiały skierowane bezpośrednio do pacjentów i ich opiekunów jest odpowiedzią na oczekiwania społeczne oraz zobowiązaniem firmy do dalszego wspierania polskich pacjentów w trosce o długie życie w dobrym zdrowiu.

Podstrony dedykowane dla pacjentów podobnie jak pozostałe zakładki serwisu, są przyjazne i nowoczesne, a prosta nawigacja z pewnością ułatwi poruszanie się po platformie każdemu użytkownikowi. Zapraszamy do odwiedzenia Adamed Expert.

Ułatwienia czytelności