CENTRUM INTEGRACJI I EDUKACJI PROWADZONE DLA
KRAJOWEGO INSTYTUTU GOSPODARKI SENIORALNEJ

CENTRUM INTEGRACJI I EDUKACJI PROWADZONE DLA
KRAJOWEGO INSTYTUTU GOSPODARKI SENIORALNEJ

Zaproszenie na VI Kongres Gospodarki Senioralnej

Szanowni Państwo, jak co roku mamy dla Was pakiet wiedzy i inspiracji wokół różnorodności wieku, inkluzywności wobec osób 50+ na rynkach konsumenckim i pracy.

Nie może zabraknąć mocnych akcentów w postaci premier raportów. Od 2019 roku czekaliśmy na kompleksowy raport o profilu klienta 50+. Brakowało nam również Silver Trendbooka.

To wszystko w pigułce zawierającej wyciąg najciekawszych danych i zjawisk będzie prezentowane po raz pierwszy właśnie podczas kongresu.

Podejmiemy też temat różnorodności wieku wśród pracowników. Podpowiemy, jak sprawnie zarządzać tą różnorodnością i jakie korzyści z tego wynikają.

Podczas każdej prezentacji na żywo będziemy udostępniać uczestnikom kongresu gotowe materiały do pobrania takie jak wybór trendów, wybór danych z raportów lub wstępną matrycę do zarządzania wiekiem.

Zależy nam, aby dzielić się z Wami wiedzą oraz inspiracjami, abyśmy wspólnie budowali świat przyjazny wiekowi.

Wydarzenie on-line – udział bezpłatny. Do zobaczenia: 29.11.2022 r. – start: godz. 9:15.

Zarejestruj się na: www.kongresgospodarkisenioralnej.pl

Aktualności
PnS

Międzypokoleniowy Jarmark i Korowód Kreatywności

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Jarmark i Korowód Kreatywności „Pora na Pogodnego Seniora”. Wydarzenie odbędzie się  1 października 2022 r.  w Warszawie. Plan wydarzenia: 12:00 start i oficjalne otwarcie wydarzenia na pl. Defilad 112:30 przemarsz ulicą Marszałkowską na plac Żelaznej Bramy13:30 start kiermaszu na placu Żelaznej Bramy13:30 – 15:30 występy formacji seniorskich

WIĘCEJ »

Ułatwienia czytelności