FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Image

Jak się zapisać na zajęcia?

Aby się zapisać, trzeba znaleźć kurs, w którym chcesz wziąć udział i wypełnić krótki formularz – podać swoje imię, adres e-mail, liczbę osób, która będzie brać udział i podać płeć (pole nieobowiązkowe, ale bardzo nam zależy, aby wiedzieć, do kogo trafiają nasze kursy). 

 

Po zapisaniu się na kurs otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail wiadomość od nas z linkiem do zajęć. Każde zajęcia w danym kursie odbywają się pod tym samym linkiem. Dla wygody przypomnimy Tobie link e-mailem bezpośrednio przed każdymi zajęciami (na około 1 godz. przed).

W e-mailu przypominającym znajdziesz dokładną instrukcję jak dostać się na kurs.

Jeżeli nie zapisałeś się wcześniej i zorientowałaś/-eś się, że lekcja już się rozpoczęła, możesz wejść na wybrany kurs

Jak wejść na zajęcia, kiedy nie działa mi link lub nie mogę go znaleźć w skrzynce pocztowej?

Należy wejść na stronę główną – wybrać „Aktualne Kursy” – wybrać kurs -  potem należy kliknąć „WEŻ UDZIAŁ” – potem pojawi się formularz i na samym dole formularza jest czerwony napis „Jestem już zapisany” – należy w niego kliknąć – potem wpisać swój adres e-mail w okienko, które się pokaże i kliknąć „DOŁĄCZ TERAZ”

Jak wejść na zajęcia, kiedy już się rozpoczęły i nie jestem zapisana, ale chcę dołączyć w trakcie lekcji?

Należy wejść na stronę główną – wybrać „Aktualne Kursy” – wybrać kurs - potem należy kliknąć „WEŻ UDZIAŁ” – potem pojawi się formularz – należy go wypełnić wszystkie wymagane pola formularza, a następnie kliknąć w przycisk "Weź udział bezpłatnie". System przekieruje do właściwego pokoju z trwającą lekcją.

Czy możemy wziąć udział w kursie grupowo?

Zdecydowanie tak. Konieczne jest tylko zapewnienie rzutnika lub ekranu, aby wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z kursu. Nie ma konieczności zgłaszania nam zmiany liczby uczestników w trakcie kursu. 

Czy kursy są nagrywane?

To zależy od kursu. Jeśli nagrania mogą być udostępnione po zakończeniu, umieszczamy tę informację w opisie kursu.  

Czy jak się zapisałam na jedne zajęcia z jakiegoś kursu to muszę zapisywać się na każda kolejną lekcję?

Wystarczy raz się zapisać na cały kurs i korzystać z tego samego linka, który wysyłamy na skrzynkę pocztową chwilę po rejestracji. Działa w odniesieniu do wszystkich kolejnych zajęć w ramach tego kursu.

Link nie zadziała, aby wejść na zajęcia z innego kursu. Wtedy trzeba się zarejestrować.

Czy nagrania mogę otrzymać wcześniej?

Nie. Nagrania udostępniamy zgodnie z harmonogramem kursu. Jeśli zakłada on udostępnianie nagrań natychmiast po zakończeniu lekcji - umieszczamy go w ciągu kilku minut po. W innym przypadku należy czekać do końca kursu.

Czym się różnią zajęcia od kursów?

Kurs składa się z kilku zajęć, z tego samego obszaru wiedzy. Na przykład „Kurs obsługi smartfonu” może składać się z zajęć, na temat: robienie zdjęć, nagrywanie filmików, korzystanie z aplikacji itp. Na pojedyncze zajęcia niektórzy mówią „lekcja”.  

Czy muszę zgłosić, jeśli nie będę mogła/mógł wziąć udziału w kursie?

Nie ma takiej potrzeby, rozumiemy, że musiało wydarzyć się coś ważnego i trzymamy kciuki, żebyś mogła/mógł wziąć udział w kolejnych wydarzeniach. 

Gdzie mam się zgłosić w razie problemów z zalogowaniem się na kurs?

Jeśli po zapisaniu się na kurs z jakichś powodów nie możesz się zalogować, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod nr telefonu 786 200 301. 

Czy można wziąć udział tylko w jednym kursie?

Można wziąć udział w dowolnej liczbie kursów i zajęć. Rejestrując się na pojedynczy kurs masz również bezpłatny dostęp do wszystkich zasobów ABCsenior.com – nagrań audio i i video, artykułów. 

Ułatwienia czytelności